More Website Templates @ TemplateMonster.com. June 11, 2012!
Tüm Hizmetlerimiz

DERMAROLLER NEDİR?

Cilde zarar vermeden yara iyileştirme mekanizmasını (kollajen) elastin ve hyalüronik asit üretimi) uyararak, akne (sivilce) izlerinden geniş gözeneklere, yoğun saç dökülmesinden cilt çatlaklarının giderilmesine ayrıca göz altı torbaları ve morlukları, yanık skorları, cilt lekelerine kadar pek çok alanda oldukça büyük başarı sağlar.

Dermaroller'in Avantajları (Etkisi)

* Vücudun her bölgesinde, yüz boyun, sırt ve saç derisinde bile uygulanabilir.

* Yüzlerce yıllık akupunktur teknolojisine dayanır.

* İsteğe göre lokal anestezik krem uygulaması yapılabilir.

* İşlemden sonra ağrı yok denecek kadar azdır.

* Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz.

* Güvenle istenilen sonuçlar elde edilene kadar tekrarlanabilir.

* Lazerle soyulmuş cilde uygulanabilir.

* Klinik olarak test edilmiştir.

     

UYGULANABİLEN ALANLAR

  • *Ant aging
  • *Akre lekeleri
  • *Geniş gözenekleri ciltler
  • *Cilt çatlakları
  • *yara ve yanık izleri
  • *Selülit
  • *Gözaltı çizgileri ve morlukları
  • *Saç dökülmeleri
  • *Dudak ve gülme çizgileri

Yüz Germe
Yüzlerine yorgun, üzgün ve yaşlı bir ifade katarak kadınların psikolojisini olumsuz bir şekilde etkileyenve onları üzen deformasyonlar yüz germe ya da gençleştirme estetiğiyle silindiğinde kişi olduğundan 10 - 15 yaş daha genç bir görünüme kavuşmaktadır.

Roller Uygulaması
Cilt sağlığı ve gençleştirmesinde en etkili cevaplardan birini artık adını aldığı roller uygulamasında bulabilirsiniz. Son teknoloji ile yapılan bu cihaz sayesinde acısız ve ağrısız şekilde gençleşmenize olanak tanınır ve aynı zamanda sadece gençleşme değil, bunların yanı sıra cilt çatlakları sorunlarında ve akne izlerinin giderilmesinde de etkin rol oynamaktadır.

Anti Aging
Anti-aging “Yaşlılığa Karşı” olarak tercüme edilebilir. Hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak yeniden düzenlemek, cinsel gücü ve sağlığı artırmak, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıklara karşı erken tanı ve tedavi sağlamaktır.

Erkekler için Epilasyon
Günümüzün modern kültürleri artık sadece kadında değil erkekte de estetik ve zerafet unsurlarını ön plana çıkarmaktadır. İstenmeyen tüy tedavisi için başvuran beylerin oranı da giderek artmaktadır. Erkeklerde, epilasyon için tercih edilen bölgeler arasında sırt birinci sırayı alırken, arkasından göğüs ve karın bölgeleri gelmektedir.

Leke Açma
Cilt lekelerinin oluşum ve ilerlemesinde güneş çok önemli bir faktör olduğundan her şeyden önce güneşin UV ışınlarından çok iyi korunmak gerekir. Unutulmaması gereken nokta, UV ışınlarının sadece güneşli mevsimlerde değil, her dönemde güneşten iyi korunmaktır.

Cilt Bakım Temizliği
Estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, sigara, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi etkiler ve genç yaşta yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Lazer Epilasyon
Vücudumuzdaki istenmeyen kılların yok edilmesini sağlayan yöntemdir. Klasik yöntemlerin kısa etkili ve acı verici olması günümüde lazer epilasyon yönteminin gelişmesine neden olmuştur. Tıpta pek çok alanda kullanılan lazerler, epilasyon için de kullanılmaktadır.

Peeling
Ciltteki kırışık ve lekeleri gidermek için kullanılan değişik tedavi yöntemleri vardır. Kırışıklıkların ve lekelerin giderilmesinde en çok tercih edilen yöntemlerde birisi de peelingdir. Kimyasal peeling sonrası hasarlı deri uzaklaştırılmakta, yerine yeni ve daha sağlıklı doku gelişimi sağlanmaktadır.

01.

Lifting

05.

RollerUygulama

02.

Anti Aging

06.

Siyah Noktalar

03.

Leke Açma

07.

Maskeler

04.

Peeling

08.

İğneli Epilasyon

09.

Ton Dengeleme

10.

Ozon Oksijen Terapi

11.

Profesyonel Cilt Bakım

12.

Bilgisayarlı Kalıcı Epilasyon

Bize Ulaşın: 0246 223 49 82